Festiwal Młodych Talentów

Nie od dzisiaj wszyscy wiedzą, że „Dwudziestka” to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Zgłosiło się ich aż tak wielu, że konieczne stało się zorganizowanie eliminacji. Podczas nich wyłoniono najlepszą osiemnastkę, która 17 maja 2024 roku wystąpiła w Koncercie Galowym Festiwalu Młodych Talentów.

Uczniowie, których występy zapadły nam głęboko w serca otrzymali  GRAND PRIX Festiwalu Młodych Talentów w kategoriach klas 1-3 i 4-8. Uczniowie, których talent jest ogromny, ale trzeba go jeszcze oszlifować otrzymali DRABINĘ do Kariery. Każdy uczestnik Festiwalu otrzymał również pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Uczestnicy Festiwalu Młodych Talentów to wyjątkowo uzdolnieni również plastycznie uczniowie, ich prace stanowiły scenografię naszego Festiwalu.

Na Festiwalu wystąpiły również nasze kochane Przedszkolaki z grupy P3, P4 i P5 prezentując swoje niezwykłe talenty taneczne i wokalne.

Wydarzenie to było spotkaniem z ludźmi pełnymi pasji i twórczego zapału. Występy wszystkich uczestników Festiwalu Młodych Talentów dostarczyły nam mocy wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy Festiwalu:

Pani Katarzyna Kotkowska

Pani Joanna Migacz

Pani Justyna Trojan

Szczególne podziękowania dla Pani Edytki Kołodziej i Pana Pawła Paciorka.