Uwaga!! Terminy w postępowaniu uzupełniającym nabór do KLASY SPORTOWEJ DWUPROFILOWEJ PIŁKARSKO / SIATKARSKIEJ

Informujemy iż upłynął termin uzupełniający składania wniosków przez rodziców do IV klasy sportowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 2 w Nowym Sączu. Jednocześnie informujemy że z powodu małej ilości chętnych klasa sportowa w roku szkolnym 2023/2024 nie zostanie otwarta!  


Terminy w postępowaniu uzupełniającym nabór do KLASY SPORTOWEJ DWUPROFILOWEJ PIŁKARSKO / SIATKARSKIEJ w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Nowym Sączu

Od 29.05 – 5.06 do godz. 15:00 jest możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym.

Więcej informacji i załączniki pod linkiem:

https://zspns2.pl/nabor-do-4-klasy-sportowej-profil-pilkarsko-siatkarski/