Konkurs historyczny dla klas piątych

Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu historycznego dla klas piątych. Serdecznie gratulujemy Krzysztofowi Wielosikowi z klasy 5b, który zajął pierwsze miejsce, Borysowi Gramszowi z 5c, zdobywcy drugiego miejsca, oraz Janowi Sztafowi z 5b, który zajął zaszczytne trzecie miejsce. 

Pani Dyrektor, mgr Hanna Śpiewak-Chłopkiewicz wraz z Prezesem Fundacji mgr Dawidem Madziarem, miała zaszczyt wręczyć nagrody zwycięzcom. Nagrody dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu zostały ufundowane w ramach inicjatywy „W sercu ojczyzny” przez Fundację Socius z Nowego Sącza przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania publicznego o nazwie „Kocham Polskę”.

Chcielibyśmy podkreślić, że konkurs „W sercu ojczyzny” cieszył się wsparciem dr Łukasza Połomskiego, który aktywnie angażuje się w rozwijanie zainteresowania historią.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie w rozwijanie wiedzy historycznej. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów i pasji w poznawaniu historii naszego kraju.