Szczęśliwa podróż w Krainę Emerytury…

Szczęśliwa podróż w Krainę Emerytury

Szanowna Pani Gabrielo!

Dziś, gdy zapisujemy kolejny rozdział w księdze naszej szkolnej historii, nie możemy nie zatrzymać się na chwilę, by podziękować Pani za niezwykłe lata, które wspólnie spędziliśmy. Pani wyjątkowy wkład w życie naszej społeczności szkolnej nie pozostanie niezauważony.

Uczniowie pamiętają te pierwsze chwile w szkole, gdy ich małe serduszka wypełniała niepewność, a Pani obecność przywracała uśmiech na ich twarzach. Pani cierpliwość, życzliwość i nieustające zaangażowanie sprawiły, że nauka w klasach I – III była dla nich nie tylko edukacją, ale także magiczną podróżą odkrywania świata.

Pani kreatywność nie znała granic – od bajkowych lekcji matematyki po wyprawy w świat literatury, muzyki i plastyki czy też szachów.  Zawsze potrafiła Pani wzbudzić w swoich Uczniach ciekawość i zainspirować do nauki. Pani sala lekcyjna była miejscem, gdzie marzenia stawały się rzeczywistością, a problemy zamieniały się w wyzwania do pokonania.

Również my, Nauczyciele, nie zapomnimy tych chwil radości, które wspólnie dzieliliśmy podczas zabaw i uroczystości szkolnych. Droga Koleżanko, Twoja energia i entuzjazm zawsze nas motywowały do działania na rzecz naszej społeczności szkolnej i sprawiały, że każdy dzień w szkole był niepowtarzalny i pełen uśmiechu. Jako przedstawiciel Związków Zawodowych nieraz broniłaś nas i walczyłaś o nasze dobro.

Dziękujemy, Pani Gabrielo, za Twoje serce, które nam wszystkim oddałaś. Twoje nauki są inspiracją dla wielu pokoleń, a Twoja obecność będzie zawsze tkwić głęboko w naszych wspomnieniach.

Życzymy wspaniałej podróży w Krainę Emerytury, pełnej nowych przygód i radości. Niech każdy dzień będzie dla Pani jak najpiękniejsza lekcja, a wspomnienia z naszej szkoły niech będą skarbem na zawsze.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Nowym Sączu