Sukces uczniów w Konkursie Biblijnym

W Niedzielę Biblijną 23 kwietnia po mszy św. o godz. 12:00, Proboszcz Parafii MBN ks. Czesław Paszyński wręczył 7 uczniom naszej szkoły nagrody za wysokie osiągnięcia w Konkursie Biblijnym ,,Z Dobrą Nowiną przez życie”. Konkurs ten podzielony na trzy etapy trwał od września ubiegłego roku do marca b.r. Tematem konkursu w tym roku była Ewangelia według św. Jana.     
 Nagrodzeni uczniowie:                                                                                       

Laureaci : Daria Antkiewicz, Kacper Duszka, Jakub Gruszka, Natalia Puskarz, Tymoteusz Szostek   

                        Finaliści: Kacper Pasieka, Wiktoria Zielińska

                                                                                            Serdecznie gratulujemy!