Koszykówka klas ósmych

We wtorek 17 stycznia został rozegrany turniej piłki koszykowej klas VIII. Zawody rozpoczęły się już od 7:30, a zakończyły około 10:15. Klasy zostały przydzielone do dwóch grup, każda po trzy zespoły. Grano systemem każdy z każdym a miejsca zajęte w grupie decydowały o możliwości gry o wyższe miejsce. Oto jak przedstawiała się kolejność w grupach po eliminacjach:
Wyniki meczy finałowych:
V miejsce 8e- 8d 6:4
III miejsce 8a- 8f 8:13
I miejsce 8c- 8b 8:7
Najlepiej rzucający: Gramsz Igor – 32 pkt- 8c
Sadowski Jakub 16pkt- 8f
Tarkowski Adam 13pkt- 8b
Podosek Piotr 11pkt- 8c
Łukaszczyk Franciszek 11pkt- 8a
Pustelnik Miłosz 8pkt- 8b
Organizatorami turnieju byli: mgr Janusz Pawlik i mgr Łukasz Bołoz. Gra była toczona w duchu fair play. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.