Klasa 2c – podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

Za chwilę zakończenie roku szkolnego. Ale zanim otrzymamy świadectwa potwierdzające, że wszyscy po wakacjach będziemy w klasie trzeciej zapraszamy do podsumowania nauki i zabawy w klasie drugiej. W tym roku szkolnym mieliśmy dużo imprez, wyjść wspólnych spotkań. Oto niektóre z nich: Dzień Kropki, Wycieczka – warsztaty z pieczenia pizzy, zbierania grzybów, praca plastyczna – Jesienny las, wyjście na pomnik, Dzień Postaci z bajek, Dzień życzliwości, andrzejki, mikołajki, Święto Tradycji, Walentynki, Zabawa karnawałowa, spotkanie z lekturami, Dzień Kota, koszyczki wielkanocne,        Eko-ludki, spotkanie z pisarką – Ada Grabarczyk-Rynduch, Wycieczka do fabryki czekolady, prezenty z okazji Dnia Mamy, Festyn Rodzinny, spotkanie z pisarzem, lekcja z użyciem pomocy dydaktycznych – okulary wirtualne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.