Gala Sportowców klas od I do VIII

Dnia 28.05.2024 roku w naszej szkole odbyła się Gala Sportowców klas od I do VIII. Na gali wyróżnieni zostali uczniowie, którzy regularnie trenują w różnych klubach sportowych, uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe oraz udzielają się reprezentując naszą szkołę na różnego rodzaju zawodach sportowych. Podczas gali Pani Dyrektor mgr Hanna Śpiewak – Chłopkiewicz uścisnęła dłoń każdego sportowca oraz wręczyła wszystkim wyróżnionym uczniom medal „Sportowca Szkoły”. Podczas tego wydarzenia odbyły się pokazy tańca uczennic z klasy 6 b oraz 4 c – bardzo dziękujemy za udane występy!!! Podczas gali Pani Dyrektor wręczyła 330 medali oraz 20 statuetek nagradzając trud jaki nasi uczniowie wkładają przez cały rok w treningi w swoich klubach sportowych oraz reprezentując naszą szkołę na różnego rodzaju zawodach.