Karta rowerowa 2024

Dnia 14.06.2024 roku na szkolnym boisku odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową dla klas IV z naszej szkoły. Do egzaminu podeszli uczniowie, którzy wcześniej na lekcjach techniki zdobywali wiedzę o ruchu drogowym oraz zdali pozytywnie egzamin teoretyczny. Egzamin przeprowadził delegat z nowosądeckiej Policji, który stwierdził na koniec egzaminu że uczniowie z naszej szkoły byli bardzo dobrze przygotowani. Do przeprowadzenia egzaminu wykorzystany został specjalistyczny plac imitujący prawdziwy ruch drogowy, który od niedawna posiada nasza szkoła. Podczas egzaminu było bardzo dużo emocji tym bardziej gratulujemy wszystkim uczniom pozytywnego wyniku egzaminu. Za organizację oraz przeprowadzenie egzaminu praktycznego byli odpowiedzialni Bołoz Łukasz, Rafał Krok. Korzystając z okazji dziękujemy Pani Agnieszce Prusak za pomoc w dniu egzaminu przy dokumentacji. Podziękowanie należą się także Pani Agnieszce Porębie oraz Kindze Trojnarskiej za przygotowanie uczniów oraz przeprowadzenie egzaminów teoretycznych. Dziękujemy także jak już wcześniej wspomniałem nowosądeckiej Policji za przeprowadzenie egzaminu oraz udzielenie cennych wskazówek naszym uczniom. Na koniec życzymy wszystkim uczniom oraz użytkownikom ruchu drogowego BEZPIECZNEJ JAZDY, UWAŻAJCIE NA SIEBIE!!!