Gala Uczniów Uzdolnionych w Sądeckim Ratuszu

17 czerwca w Sali Reprezentacyjnej sadeckiego ratusza odbyła się Gala Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Na uroczystośc zostali zaproszeni także nasi uczniowie – laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych:

Daria A. z kl.7b – laureatka Biblijnego Konkursu Tematycznego oraz finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
Justyna J. z kl.6c – laureatka Biblijnego Konkursu Tematycznego
Marcin G. z kl.7c – laureat Biblijnego Konkursu Tematycznego
Kacper P. z kl.7b –  finalista Biblijnego Konkursu Tematycznego
Karolina J. z kl.4b – finalistka Biblijnego Konkursu Tematycznego
Aleksandra L. z kl.6c – laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Prezydent miasta p. Ludomir Handzel oraz dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania pani Ilona Kronenberger wręczyli listy gratulacyjne i nagrody wyróżnionym uczniom, życząc im wytrwałości i kolejnych sukcesów.