Dzień Otwarty

Dnia 11 marca 2023r. odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Rodzice zapoznali się z warunkami lokalowymi, jak i również z tym co oferujemy naszym uczniom w ramach zajęć szkolnych. Odpowiedzi na każde nurtujące pytania dotyczące programu nauczania i nie tylko, opiekunowie mogli otrzymać bezpośrednio od naszej profesjonalnej kadry pedagogicznej szkoły oraz przedszkola. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w licznych zajęciach plastycznych, matematycznych, językowych, komputerowych oraz zabawach ruchowych w salach i na sali gimnastycznej. Robiły również doświadczenia chemiczne oraz sadziły cebulki wiosennych kwiatów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również laboratorium przyszłości. Samodzielnie zdobiły też lniane torby, które pełne niespodzianek zabrały do domów. Wszystkie aktywności prowadzone były przez nauczycieli specjalistów naszej szkoły.
Tegoroczny Dzień Otwarty cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, którzy niejednokrotnie dokonywali zapisów dzieci do przedszkola, klas pierwszych, w tym do klasy integracyjnej w naszej szkole.